Uwaga Uwaga !!!
Jak wszyscy już wiemy Włocławek znalazł się w czerwonej strefie, co wiąże się z bardziej restrykcyjnymi obostrzeniami. Kwarantanną również zostało objęte Sanktuarium przy ulicy Płockiej w związku z wykryciem u ojca Damiana Covid-19, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!! Biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności nie możemy narażać Was na takie niebezpieczeństwo, dlatego zmieniamy formułę biegu ‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️. Nie jesteśmy zwolennikami wirtualnych biegów ale w obecnej sytuacji zdecydowaliśmy się na taką formułę, a jednocześnie chcielibyśmy aby te wyjątkowe medale z tego roku trafiły do Was ‍♂️‍♀️‍♂️‍♀️ w pakiecie z unikalnym magnesem z wizerunkiem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki na tle włocławskiej tamy.
Zapisy na bieg są cały czas aktualne a termin i formułę wirtualnego biegu podamy jak się sytuacja w Sanktuarium unormuje !!!
Wśród uczestników biegu wylosowanych będzie 9 płyt Ani C, które miało się odbyć po występie wokalistki. Oczywiście przeprowadzimy relacje z losowania po wirtualnym biegu
Jeżeli chodzi o biegi dziecięce, każdy kto miał opłacony start będzie mógł również odebrać symboliczny medal z magnesem .Termin podamy w późniejszym czasie !!!
Liczymy na Waszą wyrozumiałość z powodu zaistniałej sytuacji i życzymy wszystkim dużo zdrowia oraz przesyłamy moc pozytywnej energii i na pewno jeszcze nie raz spotkamy się na wspólnym bieganiu ‍♀️‍♂️‍♀️‍♂️️️️.
Zachęcamy cały czas do zapisów ponieważ medal z tego roku na pewno będzie wyjątkową pamiątką !!!