Bydgoska Gala Imprez Biegowych- logo PNG

Ruszyło głosowanie na Najlepsze Imprezy Biegowe w Województwie Kujawsko-Pomorskim, które odbyły się w 2016 roku.
Oddawajcie swoje głosy rozsądnie i pamiętajcie, że organizatorzy liczą na Wasze wsparcie. Głosowanie potrwa do 14 lutego 2017 roku.

Organizatorzy plebiscytu czekają na głosy na najlepsze imprezy biegowe w 13 kategoriach. W aż trzech z nich znalazły się biegi z cyklu Vladislavia Cross (najlepsza impreza na dystansie 5 km, najlepsza impreza na niestandardowym dystansie i najlepszy cykl imprez biegowych}). Włocławscy biegacze mogą również głosować na zeszłoroczny Bieg Kujawiaka (najlepsza impreza na dystansie 10 km) oraz Włocławek Półmaraton (najlepsza impreza na dystansie półmaratonu).

Organizatorzy poza kategoriami, w których należy wskazać jeden z wymienionych biegów, przewidzieli również kilka kategorii „otwartych”, w których należy podać: najlepszego organizatora i fotografa imprez biegowych, a także najlepszą imprezę dla dzieci i młodzieży.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas II Bydgoska Gala Imprez Biegowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która odbędzie się 20 lutego 2017 roku w Kino Helios Bydgoszcz.

Głosować można za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj