Okres wakacyjny to dla wielu osób czas odpoczynku i regeneracji. Inaczej ma się sprawa we Włocławskim Klubie Biegacza Maratończyk, który na najbliższe dwa miesiące przygotował dla biegaczy szeroką ofertę biegów.

Już za nieco ponad tydzień (15.07) odbędzie się kolejna odsłona Grand Prix Włocławka – Vladislavia Cross 2018. Jest to cykl 7 biegów przełajowych na dystansie 5km duktami leśnymi włocławskiego Zazamcza. Podczas tych biegów prócz biegaczy swoją formę mogą sprawdzić również dzieci na dystansach 200, 400, 800 i 1200 metrów oraz kijkarze z Nordic Walking. Szczegóły, zapisy oraz regulamin dostępne są na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/2653.html

Lipiec zakończy 2 Włocławski Bieg po Schodach (28.07). Tym razem, podobnie jak w roku ubiegłym spotkamy się na osiedlu Południe. Zapisy do tego biegu rozpoczniemy już niebawem.

W sierpniu biegacze będą mieli do wyboru aż 3 biegi. Pierwszym z nich będzie 3 Bieg Cudu nad Wisłą (15.08). Na ten bieg zapraszamy na Zawiśle gdzie 10 kilometrowa trasa będzie poprowadzona trudnymi i pagórkowatymi duktami leśnymi, począwszy od budynku dydaktycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Szczegóły tego biegu dostępne są na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/2943/strona.html

Cztery dni później powrócimy na stadion „przy lesie” na 5 etap Grand Prix Włocławka – Vladislavia Cross 2018.

Sierpień zakończymy 2 Włocławskim Biegiem Nocnym na dystansie 5 km (31.08). Szczegóły tego biegu opublikujemy już po niedzieli na stronie elektronicznezapisy.pl oraz facebookowym profilu klubu.

ZAPRASZAMY!!!